Hakkımızda Bilmeniz Gerekenler

Sektördeki 10 yıllı aşkın tecrübesi ve bilgi birikimiyle siz değerli müşterilerine en güvenilir teknoloji, güvenlik, teknik servis ve yazılım hizmetleri sunmaktayız.

Temsilciliğini üstlendiği dünyaca ünlü markaların çözüm ortağı olarak, en güncel teknolojiler ile sorumluluğunu aldığı projelerin hayata geçmesinde büyük rol oynamaktadır.

Tekno Power gelişime ve yeniliklere açık genç ve dinamik şirket yapısıyla, her zaman beklentilerin üzerinde ürün ve hizmet kalitesini sunarak tam müşteri memnuniyeti hedeflemekteyiz. Teknik departmanımız ve ekibimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda proje, servis, bakım, montaj ve onarım ihtiyaçlarını zamanında ve kalite ilkelerine sadık kalarak gerçekleştirmekteyiz.

Çalışanlarına karşı sorumlu, paylaşıma açık ve sürekli yenilikçi şirket anlayışıyla kalite sürekliliği ve hizmete odaklı projeler geliştirmekteyiz. Biz sektördeki etkin tecrübesi ve bilgi birikimiyle, müşterilerimizin ihtiyaç ve memnuniyetlerini en önemli sermayesi olarak görüp projelerimizi bu doğrultuda titizlikle yürütmektedir.

Teknoloji sektöründe Notebook bakım ve onarım, Güvenlik sistemleri, Yazılım Hizmeleri, Teknik danışmanlık olarak hizmet vermekteyiz. Siz değerli müşterilerimiz ile geleceğe doğru sağlam adımlarla yürümeye devam edeceğiz.